CENTRUM ESTETICKÉ KOSMETIKY

 Naše první kosmetické studio vzniklo v roce 1995 v domě u Zlatého kohouta na Starém Městě. Jelikož jsme naše kosmetické služby stále rozšiřovali, přesídlili jsme do větších prostor v centru Berouna. Protože ale většina našich klientek (i klientů) za námi dojížděla z Prahy, rozhodli jsme se  po několika úspěšných letech opět vrátit. Pro náš kosmetický salon Praha jsme našli místo s velice dobrou dopravní dostupností (metro, Bus, tramvaj vlak, PID,) přímo u stanice metra ANDĚL.

 Jsme prestižní Centrum estetické kosmetiky, které Vám poskytne: nadstandardní kosmetické ošetření, aby Vaše pleť byla dokonalá......... bez bolesti, bez jizev a nepříjemných následků. Pomůžeme Vám s projevy na kůži: odstraňování chloupků, rozšířené žilky (tzv. červené žilky, popraskané žilky) hemangiomy (červené pihy, červená znaménka), odstranění pimentace a odstranění pigmentových skvrn Před ošetřením Vám provedeme bezplatnou konzultaci, součástí je i diagnostika pleti. Navrhneme Vám nejúčinnější kombinaci ošetření stop akné + vyčištění pleti, odstraňování jizev, strie odstranění a pigmentové skvrny v obličeji, která povedou ještě k lepším výsledkům. Naše ošetření acne, proti vráskám, celulitidy, zpevnění postavy, odstraňování jizev jsou velice účinná, bezbolestná s rychle nastupujícím efektem a bez chirurgického zákroku s následným rizikem, popř. léčebným pobytem. Hlavní obory naší činnosti jsou: vrásky na čele, vrásky kolem úst, suchá pokožka, celulitida, lipolýza, laserová lipolýza a spalování tuků pomocí nejmodernějších přístrojů. Nabízíme čištění pleti ultrazvukem, depilace, epilace, IPL, odstranění strií laserem, foto depilace, ultrazvukové depilace a SkinLine na šedivé chloupky. Používáme invazivní i neinvazivní metody bezbolestné liposukce, např. dermaroller mezoterapie a přístrojové neinvazivní mesoterapie, kavitace, radiofrekvence, vela shape, která doporučujeme doplnit o proceduru, jako je lymfatická masáž (lymfodrenáž) a elektrostimulace. Doporučíme Vám nejvhodnější ošetření pro určité roční období, protože ne všechna ošetření na vrásky, jizvy po akné, omlazení obličeje aj. jsou vhodná provádět po celý rok. Naše kosmetické studio pracuje s přístroji, které Vám i v letním období pomohou k výraznému zlepšení např. vrásky v dekoltu, také jako prevence a nebudou Vás omezovat při běžných letních aktivitách. Mezi oblíbená ošetření vrásek v létě patří Oxy - kyslíková terapie, oxygenoterapie a Meso-botox tj. náhrada botulotoxinu .

 

Vaše představy dovedeme k naprosté dokonalosti použitím metod: prodloužení řas, barvení řas a obočí, permanentní make-up, tetování (tattoo) a piercing.

 

Přijímáme: relax PASS, Flex iPASS, darkový PASS, od SODEXO. UNIŠEK a CADHOC kupony (dárková poukázka od Groupe chéque déjeuner) a BENEFITY (zaměstnanecké benefity, benefity zaměstnanců.

 

 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Milujeme pohádky

24.08.2012 03:34
Nejlepší video zde
24.08.2012 03:29
video zde
24.08.2012 03:26
Video zde
24.08.2012 03:12
Video zde
24.08.2012 03:03
 Hudba zde

Kontakt

Centrum estetické kosmetiky Ostrovského 3 (1.patro)
Praha 5
150 00
+420602371217