5 funkcí Angel liposukce

16.08.2012 00:06

FUNKCE 1 – Dlouhovlnná vibrace je efektivní v rozpouštění a spalování tuku
Co je dlouhovlnná vibrace?
Dlouhovlnná vibrace rozpouští a spaluje podkožní tuk pomocí mechanických vibrací. Způsobuje sympatetické vibrace organických molekul uvnitř lidského těla. Sympatetické vibrace mají tepelný efekt, který zahřívá ošetřované části těla do teploty, kdy dochází k rozpouštění podkožního tuku a zvyšuje proces látkové výměny. Každá hlavice je vybavena elektromotorem k vytváření dlouhovlnných vibrací. Dlouhovlnné vibrace redukují tukové buňky. Stručně řečeno, redukují tukovou stěnu až o pět centimetrů. Přístroj je velice efektivní v hubnutí lidí, kteří trpí obezitou nebo lokálním nahromaděním tuku. V kombinovaném efektu mnoha fyzických faktorů (kavitace, magnetismus, RF a bavlna) je dlouhovlnná rezonance velice efektivní v redukci váhy.

FUNKCE 2 – Německá technologie pro rozpouštění tuku pomocí kavitace.
Co je to kavitace?
Kavitace schopná rozvibrovat molekuly vody a tuku 800,000 za sekundu, čímž dochází k molekulárním srážkám a vzniká teplo, jež spaluje tuk.

FUNKCE 3 – spalování tuku pomocí laserové IR terapie.
Co je infračervené záření?
635 nm viditelný červený paprsek působí na povrchové vrstvy kůže.
904 nm neviditelný daleký paprsek působí na hlubší vrstvy.
Infračervené záření způsobuje nepravidelný pohyb molekul, následkem čehož vzniká teplo, jež spaluje tuk. Prohřívá pokožku a posiluje vlastní tvorbu kolagenu. Urychluje krevní cirkulaci, aktivuje metabolismus, zvyšuje schopnost transportu kyslíku do krve a odplavuje toxické látky. Zvyšuje imunitu celého organismu.

Funkce 4 – Biovlna působící na svaly – Hubněte snadno pomocí pasivních sportů!
Co je biovlna?
Biovlna je ve skutečnosti nervovým signálem, jež ke svalům přenáší mozek. Použitím biovlny stimulujeme svaly, což umožňuje jednotlivým svalovým skupinám pohybovat se efektivněji.

Funkce 5 - Dynamický rotační Magnetismus.
Co je dynamický rotační Magnetismus?
Magnetismus zrychluje cirkulaci krve, aktivuje metabolismus, podporuje funkci lymfatického systému a regeneruje buňky.

Kontakt

Centrum estetické kosmetiky Ostrovského 3 (1.patro)
Praha 5
150 00
+420602371217