Masáže

 

Video ošetření zde

 

Masáže

Masírováním se působí silou na příslušný sval a jeho okolí, stimulací buněk se do krevního řečiště uvolňuje histamin.
Histamin je neurotransmiter, který ovlivňuje pocity únavy. Jeho vyplavením do krevního oběhu se spustí odezva ve formě vyplavení několika různých hormonů.


MASAŽNÍ SYSTÉM MHP

Andulační - kmitočtová masáž s infračerveným hlubokým prohříváním svalů a kůže vytváří podnět k rozšíření krevních cév a vede k lepšímu toku krve do tkání. Tato funkce se projeví pocitem nesmírně příjemného tepla.

Různé zóny kůže jsou přes nervové reflexy spojeny s vnitřními orgány. Oscilace zde působí nejenom na kůži a svaly, ale harmonizuje i souhru vnitřních orgánů. Tato je samozřejmě jedním z důležitých předpokladů pro zachování vašeho zdraví.

Masážní andulační systém firmy MHP byl vyvinut německými lékaři a předními vědci působících v univerzitních klinikách. Jeho produkce probíhá v SRN za velmi přísných výrobních podmínek a intenzivní kontroly kvality. Tímto je zákazníkům možné garantovat nejenom vysoce kvalitní standart, ale především dlouhá léta, ve kterých se budete cítit díky mimo jiné - vaší lepší pohyblivosti, menším bolestem a rychlejší celkové regeneraci, nesrovnatelně lépe.


Programy masáží 1: prohřátí, hluboká masáž svalstva, masáž poklepem, uvolňující masáž, stimulace reflexních zón na nohou, uvolnění křečí a svalového napětí, akutní bolesti zad, uvolnění šíje, mobilizace kloubů, zpevnění tkání, regenerace po sportu, aktivní sport (regenerace), hluboké uvolnění.


Programy masáží 2: stimulace lymfatického systému, aktivace lákové výměny, stimulace trávicího ústrojí (masáž bříška) - doporučujeme jako doplněk zeštíhlujících ošetření (Ultrazvuková a RF liposukce).


Cena masáže:

- 15 minut (lymfatická nebo zpevňující masáž): 150,- Kč
- 30 minut (lymfatická nebo zpevňující masáž): 250,- Kč
- 15 minut ostatní masáže: 200,- Kč
- 30 minut ostatní masáže: 250,- Kč

en-Masáže

16/08/2012 00:18
Správně by se neměly masírovat mízní uzliny, znamínka na kůži, pohlavní orgány, přední část krku, hrany kostí a trny obratlů, břicho při plném močovém měchýři, prsa žen a břicho při menstruaci. Pokud je člověk nemocný, či unaven, je lépe masáž neprovádět. Při poraněních je lépe se zraněným...
21/08/2012 22:23
Článek zde

Contact

Centrum estetické kosmetiky Ostrovského 3 (1.patro)
Praha 5
150 00
+420602371217